רפואה סינית – דיקור

מטופל מתרגל מוקסה

רפואה סינית- דיקור( אקופונקטורה )

הדיקור הסיני, כמה מפתיע, התפתח בדרום סין. שימושו העיקרי היה בטיפולים בכאב ( כאבי גב, כאבי ראש וכו' ) ובכיווצי שרירים. היום, המחטים הן מפלדת אל חלד והן חד פעמיות. את המחטים מחדירים למספר נקודות בגוף בהתאם לבעיה.

תפקיד המחטים הוא לעודד זרימת דם ולהשפיע על מערכת העצבים. למחטים השפעה מקומית כמו גם השפעה כללית על הגוף כולו.  הטיפול בדיקור סיני מתאים למצבים אקוטיים וכרוניים.

השהייה עם המחטים היא בין 10-40 דקות ומתבצעת בשכיבה נינוחה על מיזרון או על מיטת הטיפולים.

בזמן השכיבה עם המחטים, מקבל המטופל טיפול שיאצו  באיזורים הפנויים ממחטים. שילובו של השיאצו בטיפול הדיקור הסיני מוביל לרגיעה, נינוחות ומעצים את חווית ותוצאות הטיפול.

ליעוץ / קבלת טיפול, צרו קשר.

או צלצלו לאפרת בנור – 054-4525259

תפירה פנים

 דיקור סיני / טיפולים תהליכים אצל אפרת

הניסיון אומר שבין ששה לעשרה טיפולי דיקור / שיאצו או עשרה מפגשים רואים שינויי. השינויי מתבטא בתלונה העיקרית כמו גם בתחומי חיים אחרים.

יש מטופלים שהשינוי ניכר בהם כבר לאחר טיפול הדיקור/ המפגש הראשון או השני ויש כאלה שיצביעו על שינוי במפגש השביעי.

מטרת הדיקור הסיני היא להגיע לשורש, למקור הסימפטומים, להבינו ולשנות את הדפוס המוביל אליו.

י', הסובלת הטחורים, אחרי טיפול אחד בו נעשה שילוב בין דיקור סיני למוקסה: "אני לא מאמינה! זה ממש קסם!"

ש' , הסובלת מקוצר נשימה, לאחר טיפול המשלב דיקור סיני עם טיפול שיאצו:  "נפתחה לי הנשימה. יכולה לישון לילה שלם. שמתי לב שלא שלחתי ידיים למשאף..".

כ', על כאבי הראש מהם סובל בנה שמגיע לטיפול אחת לחודש / חודש וחצי: " הוא מתלונן פחות על כאבי ראש. נעשה חיוני. אנחנו כמעט ולא משתמשים בנורופן".

 

 

 

עלות מפגש : 250 ש"ח.

 

צלצלו לקבוע:

אפרת בנור  054-4525259

 

איך זה עובד

לאחר ההכרות, התשאול, ההתבוננות בלשון ואבחנת הבטן, אני מתאימה את הטיפול למטופל. לכל מטופל יש את "החליפה" הייחודית לו. יש מטופלים שבמפגש איתם אני משלבת לצד טיפול השיאצו גם דיקור סיני, עבודה עם קלפים, ויש שהשילוב הוא עם דמיון מודרך ושיחה. יש טיפולים שהם דיקור סיני נטו.

 

כאשר המחטים בפנים, אני עוברת לטיפול שיאצו /הנחת ידיים באיזורים בהם אין מחטים. לעתים איזור זה הוא הבטן, הגב, הראש, הפנים, הצוואר, כפות הרגליים – הכל בהתאם לאבחנה ולאיזור הפנוי ממחטים.

בדרך כלל, כחלק אינטגרלי מהדיקור הסיני, מקבל המטופל שעורי בית: טיפול שיאצו עצמי לבטן ( שהמטופל לומד לבצע לעצמו ), מתיחת מרידיאנים, הנחיות לתזונה, שינה מוקדמת בין פעמיים לשלוש פעמים בשבוע ועבודה עם דמיון מודרך.

 

 

חזרה לדף הבית

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *